Menü
 • menu
  Üye Girişi
  Şifremi Unuttum
  Kayıt Ol
  veya
  Sepetim

  Teslimat Koşulları

  Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 3 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir.

  Kargo ücreti ürün fiyatına dahil değildir. Alışveriş - Sepet adımında, sepet özetinde kargo ücreti sepet toplamına ilave edilir.

  İADE KARGOLARDA KARGO ALICIYA AİTTİR. ÜCRET İADESİ YAPILIRKEN BU TUTAR DÜŞÜLEREK YAPILMAKTADIR. 

  Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz.
  Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. İstanbul merkezli şirketimizden ürünler MNG  kargo firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 2 (iki) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir.
  Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir

  Lütfen dikkat ediniz!
  Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız.
  Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.