Menü
 • menu
  Üye Girişi
  Şifremi Unuttum
  Kayıt Ol
  veya
  Sepetim
  Filtre
  Kategoriler
  {{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
  {{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
  Marka
  Model
  {{ FILTER.NAME }}
  Fiyat
  {{ SELECTED.TEXT }} ×
  Seçili Filtreler
  Görünüm :
  Toplam 17 ürün bulunmaktadır.

  DK IP66 Kablo Bağlantı Buatı Çeşitleri

  DK kablo bağlantı buatı hem evlerde hem de iş yerlerinde elektrik tesisatının güvenli bir şekilde çalışması için kullanılır. Buat modelleri, kabloları dış etkenlerden korurken bir taraftan da insanların tehlikelere maruz kalmasını engeller. Farklı kablo bağlantılarının birleşme noktası olan buatlar sayesinde aydınlatma, yangın, acil durum uyarı kabloları işlevini sorunsuz bir şekilde yerine getirmeye devam eder.

  Buatların farklı renk, ebat seçenekleri vardır. Kırmızı, siyah, beyaz gibi farklı renk seçenekleri sayesinde kullanım alanı ile uyumlu bir görüntü elde edilir. Bu ürünleri satın alanlar ilave aksesuar olarak klemens ve rakor gibi malzemeleri de kullanabilir. Böylece elektrik bağlantıları için gereken tüm malzemeler, elinizin altında olur.

  DK Kablo Bağlantı Buatı Özellikleri

  IP66 buat modelleri, yangın sırasında güvenliğinizi artıracak özelliklere sahiptir. Özellikle alevi iletmeyerek söndürmesi sayesinde yangın sırasında elektrik sistemi hasar almaz. Bu sayede yangının hızlı bir şekilde söndürülmesi de mümkün olur.

  Ürünün koruma sınıfı IP66, darbeye olan dayanıklılığını gösteren sınıf ise IK08’dir. Buatı sorunsuz bir şekilde yerine monte edebilmeniz için gerekli malzemeler size Mutel tarafından gönderilir. Montaj malzemeleri arasında kapak tutma bandı ve sabitleme mandalları vardır.

  Kaliteli yapıda olan ürünler, nemi sızdırmaz. Böylece su tesisatı kaçaklarından kaynaklanan problemler nedeniyle elektrik sistemi zarar görmez. Modellerde sunulan bazı ölçü seçenekleri şu şekilde sıralanabilir:

  • 104x104x40
  • 130x130x77
  • 93x93x62
  • 104x104x70
  • 180x130x77
  • 255x205x112
  • 98x98x55

  DK Kablo Bağlantı Buatı Fiyatları

  Buat kablo bağlantısı kutularının fiyatları Mutel’de bütçenize uygun bir biçimdedir. Bu nedenle farklı kullanım alanları için dilediğiniz sayıda ürünün siparişini verebilirsiniz. Sigorta kutuları, LED sokak armatürleri, acil aydınlatma&yönlendirme gibi farklı ürünleri de Mutel güvencesiyle satın alabilirsiniz. Böylece aydınlatma, elektrik tesisatı gibi önemli noktalarda eksiğiniz kalmaz. Tüm ürünler, iş sağlığı ve güvenliği standartlarına uygun şekilde üretilir. Bu sayede hem çalışanlarınız hem de iş yeriniz her zaman koruma altında olur. Ayrıca yapılan denetimleri herhangi bir sorunla karşılaşmadan atlatabilirsiniz.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.