Menü
 • menu
  Üye Girişi
  Şifremi Unuttum
  Kayıt Ol
  veya
  Sepetim
  Filtre
  Kategoriler
  {{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
  {{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
  Marka
  Model
  {{ FILTER.NAME }}
  Fiyat
  {{ SELECTED.TEXT }} ×
  Seçili Filtreler

  Metal Halide Ampul Çeşitleri

  Enerji verimliliğini destekleyen ürünler aydınlatma teknolojisini destekleyen kaliteli malzemeler sayesinde her geçen gün yaşamımızda önemli bir yere sahip oluyor. Son derece mükemmel tasarım seçeneklerine sahip olan vitrin aydınlatması ürünlerin avantajından hemen faydalanmak için bu alanda satışa sunulan ürünleri inceleyebilirsiniz.

  İnsanların yoğun olarak bulunduğu yerlerde, fabrika, stadyum ve benzer alanlarda kullanılan metal halide ampul, özellikle yansıtma özelliği ile yüksek performans sağlar. Nitelikli metal kalitesi ile tasarruflu enerji kullanımını destekler. Tasarım ve kullanım avantajı ile kullanıcıları etkileyen bu ürün ve hizmetler, elektrik teknolojisinde önemli bir yere sahiptir. 

  Metal halide ampuller yüksek basınçlı argon, cıva ve metal halojenür karışımı içinden geçerek aydınlatma sunan enerji kaynaklarıdır. Metal lambalar, floresan ve cıva buharlı lambalara benzer şekilde olsa da yüksek ışık çıktısı ve farklı renkleri nedeniyle farklıdır. Daha küçük boyutları ve yüksek güç değerleri sebebi ile bu lambalar stadyum aydınlatması, fabrika, depolar ve dış mekânlarda kullanılır. İç mekanlarda dekoratif maksatlı sodyum buharlı lamba yaygın olarak kullanılır.

  Metal Halide Ampul Özellikleri

  Az enerji kullanımı ile yüksek performans sunan led lamba sistemleri özellikle son dönemlerde kullanıcılar tarafından birçok alanda kullanılıyor. Yaşam standartlarını yeniden düzenleyen kaliteli çalışmalar, bunu bir avantaj haline getirmek isteyen kullanıcılar için metal halide ampullerde kendini gösterir. Model olarak oldukça etkileyici olan 400w metal halide ampul kullanıcılar tarafından büyük ilgi görür.

  Yuvarlak silindir şeklinde ya da düz bir metal görünümünde olan modeller farklı yerlerde kullanımı ile pozitif sonuç veren ürünlerdir. Ürünler arasındaki en büyük farklılık ürün ölçüleridir. Enerji verimliliği ve tasarım ile ilgili yapılan tasarımlar kadar ürünlerde ergonomik kullanıma da önem verilir.

  Gaz deşarj lambaları, yüksek yoğunluklu olarak bilinen aydınlatma kaynaklarıdır. Bu lambalar, yüksek lümen çıkışına ihtiyaç duyulan uygulamalar için çok uygundur. Ayrıca, belli bir renk tonunun gerekli olduğu alanlarda oldukça kullanışlıdır. Her ürün çeşidi farklı ışık tonları üreten iç kısmına eklenen özel bir metal tuz ile çalışır.

  Metal halide ampul satın alma işlemlerinizde güvenilir alışverişin adresi Mutel Elektrik’i tercih edebilirsiniz.

  Metal Halide Ampul Fiyatları

  Son yıllarda enerji alanında yapılan pozitif çalışmalar, aydınlatma teknolojisinin çok daha olumlu ve nitelikli sonuçlar vermesini sağladı. Az enerjiyle yüksek performans almak için yapılan çalışmalar içinde metal halide satılan ampuller önemli bir yere sahiptir. Son derece kaliteli malzemelerle tasarlanan, tasarruflu bir sisteme sahip olan metal halide ampuller, fiyatlarıyla da oldukça makul seçenekler sunar.

  Metal halide ampul fiyatları ürünlerin özelliklerine ve markasına göre farklılıklara sahiptir. Elektrik enerjisi ve aydınlatma teknolojisinin bir arada kullanıldığı Led aydınlatmalarla, kaliteli ve ekonomik bir kullanım elde edebilirsiniz. Kendiniz için çok avantajlı bir seçeneğe dönüştürebileceğiniz ürünler sayesinde en ekonomik ve uzun ömürlü aydınlatma ürünlerine sahip olabilirsiniz.

  Hem gösterişli ve aydınlatma konusunda nitelikli sonuçlar sunan hem de güvenilir bir kullanım ortaya konan aydınlatma çözümleri, uzun vadede hem maliyet açısından hem de elektrik tasarrufu açısından önemli avantajlar sağlar. Çok avantajlı ve kullanışlı led floresan modelleri, az enerji ile yüksek ışık konusunda iyi bir sonuç ortaya koyan ürünlerdir. İhtiyacınız olan metal halide ampulleri Mutel Elektrik üzerinden uygun fiyat avantajları ile satın alabilirsiniz.  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.