Menü
 • menu
  Üye Girişi
  Şifremi Unuttum
  Kayıt Ol
  veya
  Sepetim
  Filtre
  Kategoriler
  {{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
  {{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
  Marka
  Model
  {{ FILTER.NAME }}
  Fiyat
  {{ SELECTED.TEXT }} ×
  Seçili Filtreler
  Görünüm :
  Toplam 459 ürün bulunmaktadır.

  Yanmaz Elektrik Kablosu Çeşitleri

  Elektrik sistemlerinde kullanılan çeşitli elektrik kablolarında yüksek kalite ürün seçenekleri sitemizde uygun fiyat olanakları ile sunulur. Yanmaz elektrik kablosu gibi güvenliği arttıran, hayatı kolaylaştıran kablo seçeneklerine sitemizden kolaylıkla ulaşabilir, indirim avantajlarından da yararlanarak istediğiniz ürünün siparişini verebilirsiniz. Elektrik kablosu seçerken kablo türü, kablo kesiti, marka ve renk gibi kriterlere göre arama yapabilirsiniz.

  Kolay arama seçeneği sayesinde tam aradığınız kablo çeşitlerine ulaşırsınız. Kullanıcı dostu sitemizde aradığınızı bulmak çok kolay, satın almak çok güvenlidir. Dilerseniz de 2,5 mm elektrik kablosu gibi belirli bir uzunlukta kablo seçeneğini tercih edebilirsiniz. Kablo uzunluğunu belirleyerek istediğiniz uzunlukta elektrik kablosunu tercih etmek size büyük kolaylık sağlayacaktır.

  Elektrik kablosu üretiminde en iyi standartları sunan kaliteli markaların kablo çeşitleri sitemizde indirimli fiyat avantajlarıyla bulunur. Kablo tercihi yaparken yüksek kalite ve en iyi fiyat olanaklarından yararlanmak için sitemizdeki ürün seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Elektrik kablosu çeşitlerinde nym kablo, helogen free kablo, nyaf kablo ya da antigron kablo gibi farklı çeşitleri sitemizde bulabilir, indirimli fiyatlarla istediğiniz kablo çeşidini sipariş edebilirsiniz.

  Çok Telli Kablo Çeşitlerinde Kaliteli Seçenekleri Keşfedin

  Elektrik iletiminde kullanılan yalıtkan çok telli kablo çeşitlerinde yüksek kalite tercihler yapmak güvenlik açısından önemlidir. Çok telli kabloların kullanım alanları oldukça geniştir. Bu tarz kablo tercih ederken sitemizde bulunan yüksek kalite marka olanakları değerlendirilebilir. Helogen free kablo gibi yeni nesil kablo seçeneklerine de sitemizden kolaylıkla ulaşabilir, elektrik sistemlerinde modern atılımlar yapabilirsiniz.

  Halojenden arındırılmış olan bu kablo çeşitleri yangın esnasında alev geciktirme özelliğine sahiptir. Yangın sırasında zehirli gazların çıkmaması için bu kablo seçeneği tercih edilebilir. Çok ince telli bir kablo çeşidi olan nyaf kablo çok telli kablo çeşitlerinden biridir. Pano ve otomasyon işlerinde sıklıkla kullanılan bu kablo çeşidi B grubu üretilen, çok telli ve ince kablodur. Çok telli kablo çeşitlerinde aradığınız tüm seçenekleri sitemizde bulabilirsiniz. Nym kablo sıva üstü ve sıva altı tesisatlarda kullanılabilen işlevsel kablo seçenekleri arasında yer alır. PVC yatlım katmanına sahip olan nym kablo çeşitlerinde yüksek kalite farkını sitemizdeki ürünlerde yaşayabilirsiniz.

  Çok telli kablo çeşitlerinde aradığınız tüm kablo seçeneklerine sitemizden kolaylıkla ulaşabilir, istediğiniz uzunluk ve özelliklerde kablo çeşitlerini uygun fiyata sipariş edebilirsiniz. Güvenli alışveriş imkanı sunan sitemizde geniş elektrik kablo seçenekleri sayesinde iş süreçlerinizi aksatmazsınız.

  Antigron Kablo Fiyatlarında Avantajlı Olanaklar

  Elektrik kabloları arasında en çok tercih edilenlerden biri olan antigron kabloda avantajlı fiyat olanakları sağlıyoruz. Antigron kablo fiyatlarında avantajlı indirim olanaklarından yararlanabilir, tam aradığınız elektrik kablosunu uygun fiyata satın alırsınız.

  Nemli ortamlarda kullanılabilen antigron kablolar alçak gerilimde sıklıkla kullanılan bir kablo çeşididir İletken malzemesi bakır olan bu kablolar toprak altına döşenmez. Birden fazla tele sahip olan antigron kablo çeşitlerinde farklı uzunluklarda seçenekler vardır. Sitemizde avantajlı olanaklarla sunulan 3x5 antigron kablo seçeneklerinde uygun fiyatlardan yararlanma imkanınız vardır. 3x5 antigron kablo fiyatında indirim avantajlarından yararlanabilir, aradığınız kablo çeşidini en iyi fiyatla sitemizden sipariş edebilirsiniz.

  Aradığınız tüm kablo çeşitlerinde avantajlı fiyat olanaklarından yararlanabilir, yüksek kalite elektrik kablosu çeşitlerini uyun fiyata satın alabilirsiniz. İndirimli antigron kablo fiyatları ile kaliteli markaların ürünlerine avantajlı fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Kolay arama olanaklarımızdan yararlanarak kablo türü kablo kesiti belirleyerek tam aradığınız kablo çeşitlerine ulaşabilirsiniz. Her zaman uygun fiyat seçenekleri sunan sitemizde geniş ürün alternatifi arasından bütçe dostu fiyatlarla, indirim ve kampanyalarla iyi bir alışveriş deneyimi yaşarsınız.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.