Menü
 • menu
  Üye Girişi
  Şifremi Unuttum
  Kayıt Ol
  veya
  Sepetim
  Filtre
  Kategoriler
  {{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
  {{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
  Marka
  Model
  {{ FILTER.NAME }}
  Fiyat
  {{ SELECTED.TEXT }} ×
  Seçili Filtreler
  Görünüm :
  Toplam 37 ürün bulunmaktadır.

  Pelsan Solar Aydınlatma Armatürü Çeşitleri

  Güneş enerjili sokak lambası, aydınlatmanın yetersiz olduğu ya da hiç yapılmadığı alanlarda rahat bir şekilde kullanılabilir. Bu ürünlerde kablolama maliyeti yoktur. Kablolar olmadan oldukça rahat bir şekilde kullanılabilir. Güneş enerjisi ile çalıştığı için elektrik masraflarına da yol açmaz.

  Solar sokak lambasında batarya ve solar panel yer alır. Tüm sisteme bir arada sahip olarak hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Lambanın kontrolü uzaktan kumanda kullanılarak sağlanabilir. Solar sistem sokak lambası, yüksek seviyede enerji depolama özelliğine sahiptir. Yüksek seviyede depoladığı enerji lambanın iki gün boyunca aydınlatma yapmasına imkân verir.

  Sokak Lambası Armatürleri

  Solar sokak armatürü, otoyol gibi geniş alanlarda kullanıma uygundur. Aynı zamanda meydanlar, havaalanları gibi ortamlarda da yüksek seviyede aydınlatma sunar. Benzin istasyonlarına da bu aydınlatma sistemlerinden yerleştirmek mümkündür.

  Sokak lambası armatürleri, LED lamba modeline sahiptir. Güç seviyesi ise modele göre değişebilir. 40 ve 60W en sık tercih edilen güç seviyeleridir. Bu ürünlerle yapılacak aydınlatma güvenlik için de son derece faydalıdır. Sokakların, yolların özellikle gece saatlerinde daha güvenli hale gelmesi, sokak lambası güneş enerjili modeller ile daha kolaydır. Kesintisiz çalışan bu ürünler, olumsuz koşullara karşı da yüksek dayanıklılık sergiler.

  Güneş panelli sokak lambası kullanmak, sürdürülebilirlik açısından da faydalıdır. Elektrik tüketiminin azaltılması ve aydınlatmada doğal kaynaklardan yararlanılması çevreye ciddi anlamda fayda sağlar. Bu tarz sistemler ülke ekonomisi açısından da faydalıdır.

  Sokak Lambası Armatürlerinin Özellikleri

  Güneş panelli sokak lambası, yenilikçi bir teknolojinin ürünüdür. Bu ürünlerin deşarj süresi 12 saattir. Ürünün uzaktan kumandası kullanılarak farklı ayarlamalar yapılabilir. Kumandada kullanılabilen ayarlar şu şekildedir:

  • Mod 1 ayarında hareket sensörü kullanılabilir.
  • Mod 2 ayarına getirdiğinizde %50 ışık ayarından yararlanabilirsiniz.
  • Mod 3 lambayı kapalı konuma getirmeyi sağlar.
  • Mod 4’de sürekli yanma özelliğini aktif hale getirebilirsiniz.

  Ürünlerde şeffaf optik kapak kullanılır. Batarya ise lityum demir fosfat yapıya sahiptir. Şarj süresi 4 saat olarak belirtilir. Bu ürünler yol ve cadde armatürleri için modern tasarımlı bir seçenek olarak da tercih edilebilir. Son derece şık tasarımlı lambalar, sokakların havasını değiştirir. Dilerseniz endüstriyel armatürler, exproof armatürler gibi farklı seçenekleri de inceleyebilirsiniz.

  Sokak Lambası Armatürleri Fiyatları

  Sokak lambası armatürlerinin cazip fiyat seçenekleri ile sunulması sayesinde istediğiniz sayıda model satın alabilirsiniz. Bu sayede uzun süreli ve kaliteli aydınlatmanın ayrıcalığını her yerde yaşamanız mümkün olur. Kaliteli ürünler, en zorlu koşullara karşı bile dayanıklılık gösterir. Hemen istediğiniz sayıda model, sipariş ederek uzun yıllar kullanabilirsiniz.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.