Menü
 • menu
  Üye Girişi
  Şifremi Unuttum
  Kayıt Ol
  veya
  Sepetim
  Exproof.jpg (162 KB)
  Filtre
  Kategoriler
  {{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
  {{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
  Marka
  Model
  {{ FILTER.NAME }}
  Fiyat
  {{ SELECTED.TEXT }} ×
  Seçili Filtreler
  Görünüm :
  Toplam 48 ürün bulunmaktadır.

  Pelsan Ex-Proof Aydınlatma Armatürü Çeşitleri

  Exproof armatür, patlama riski fazla olan alanlar için özel olarak üretilen aydınlatma araçlarıdır. Sanayi alanları, kimyasal madde, gaz üretimi yapan alanlar, yanıcı maddelerin dolumunun yapıldığı yerler, bu armatürlerin yaygın olarak kullanıldığı alanlardır.

  Exproof aydınlatma ile yüksek seviyede bir aydınlatma elde etmek de mümkündür. Geniş alanda aydınlatma sunan bu gereç, dayanıklılığı ve kalitesini artıran diğer özellikleri ile de dikkat çeker.

  Exproof LED armatür farklı ebat, volt ve şekil seçenekleri ile farklı alanlarda kullanıma uygundur. Sıva üstü, yol ve cadde üstü gibi farklı kullanım alanlarında bu kaliteli aydınlatma aracından yararlanabilirsiniz.

  Mutel tarafından size sunulan tüm ürünlerde elektrostatik toz boya kullanılır. Yüksek ısı ve darbeye dayanıklı olan ürünler, olası bir yangında ekstra hasara yol açmaz. Bu ürünlerde kullanılan cam ise şeffaf temperlidir.

  Exproof Armatür Nedir?

  Pelsan Exproof armatür kullanım alanı geniş olan bir üründür. Bu ürün, koruyucu donanımı sayesinde patlama ihtimalini azaltır. Böylece üreticiler; üretim alanlarını, tesislerini koruyabilir. Bu armatürler kendi içerisinde Zone 1 ve Zone 2 olarak sınıflandırılır. Patlama olasılığı çok fazla olan yerlerde kullanılanlar, Zone 1 olarak adlandırılır. Zone 2 ise düşük patlama riski olan yerlerde kullanılır.

  Exproof aydınlatma armatürü, iç ve dış mekânlarda kullanım için uygundur. Mutel tarafından satışa sunulan tüm ürünler, gerekli test aşamalarından geçirilerek denenir. Akredite laboratuvarlarda gerçekleştirilen testler sayesinde kullanım sürecinde herhangi bir problem ortaya çıkmaz. Tüm ürünler uluslararası kalite standartlarını taşır. Bu kaliteli endüstriyel sanayi tipi aydınlatma ürünleri; CE, ATEX, EAC gibi kalite belgelerine sahiptir.

  Exproof Armatür Çeşitleri Nelerdir?

  Exproof etanj armatür ve LED armatür gibi farklı çeşitler arasından kullanım alanına uygun bir seçim yapılmalıdır. Etanj armatürler, farklı uzunluklara sahip ve çubuk şeklindedir. Zone 2 bölgelerinde bu tür armatürleri tercih edebilirsiniz. Ürünler, ATEX direktiflerine uygun şekilde üretilmiştir. Ebat seçenekleri 60 ya da 120 cm olabilir.

  Exproof acil aydınlatma da tercih edebileceğiniz modeller arasındadır. Bu aydınlatmalar, acil çıkış kapılarının yakınlarında kullanılır. Kesinti söz konusu olsa bile bu aydınlatma araçları, üç saat boyunca çalışmaya devam eder. Bu aydınlatma araçları sıva üstü olacak şekilde monte edilir. Okul, depo, hastane, spor salonu gibi farklı alanlarda kullanıma uygundur.

  Exproof projektör, prpjektör şeklinde tavanlara monte edilir. Kompakt tasarımlı bu modeller ile ihtiyaç duyulan aydınlatma seviyesine ulaşılabilir.

  Exproof Armatür Fiyatları Ne Kadardır?

  Exproof yol ve cadde armatürleri ve diğer ürünlerde sunulan uygun fiyat seçenekleri sayesinde istediğiniz modelleri satın alabilirsiniz. Kaliteli ürünler, uzun ömürlü kullanım olanağı sunar. Exproof kanopi armatürleri gibi farklı kullanım alanlarına yönelik seçeneklerin olması sayesinde aydınlatma seviyesini istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Mutel’den siparişinizi kolayca vererek Pelsan gibi kaliteli markaların ürünlerine sahip olabilirsiniz. Sensör Sensörlü aydınlatma, LED duvar aplikleri gibi farklı ürünlere de Mutel üzerinden sahip olabilirsiniz.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.