Menü
 • menu
  Üye Girişi
  Şifremi Unuttum
  Kayıt Ol
  veya
  Sepetim
  Filtre
  Kategoriler
  {{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
  {{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
  Marka
  Model
  {{ FILTER.NAME }}
  Fiyat
  {{ SELECTED.TEXT }} ×
  Seçili Filtreler
  Görünüm :
  Toplam 106 ürün bulunmaktadır.

  Yol ve Cadde Armatürü Çeşitleri

  LED’li sokak lambası, sokaklardaki aydınlatma ihtiyacını ciddi anlamda karşılayan bir üründür. Sokakların aydınlatılmasında kullanılan lambaların her zaman yüksek dayanıklılık sergilemesi ve modern bir görüntü sunması gerekir. Mutel olarak satışa sunduğumuz sokak lambası armatürleri bu özelliklere sahiptir. Uzun süreli aydınlatma, hızlı şarj yenileme gibi özellikler sayesinde en verimli şekilde kullanım sağlayabilirsiniz.

  Mutel’de birbirinden farklı tasarımlara ve özelliklere sahip modeller bulabilirsiniz. Sodyum buharlı, LED’li, duylu gibi farklı model alternatifleri sayesinde kullanım alanına uyumlu bir görüntü elde etme olanağı doğar. Siyah, beyaz gibi farklı renk alternatiflerinin bulunması da sokakların dilediğiniz biçimde görünmesini sağlar. Yüksek kalite standartlarına uygun olarak üretilen solar sistem sokak lambası modelleri ile kaliteli aydınlatma ayrıcalığını yaşamak mümkündür.

  LED’li Sokak Lambası Çeşitleri

  LED projeksiyon ürünlerinde bulunan özellikler, aydınlatmanın ortamın şartlarına uygun olmasını ve kesintisiz sürdürülmesini sağlar. Ürünlerde bulunan optik kapağın özelliği geçirgenliğinin yüksek olmasıdır. Bu kapak, ışığın homojen bir şekilde dağılmasını sağlar.

  SMD mid power LED özelliği sayesinde 4000K renk sıcaklığı elde edilir. Alüminyum enjeksiyon gövde yapısına sahip olan ürünler; darbelerden, mevsim şartlarından kolay kolay etkilenmez. Dış ortam koşullarına dayanımı yüksek olan ürünler sayesinde geniş alanlar daha güvenli hale gelir. Şehir içi yollarda bu ürünlerin kullanılması mümkündür. Aynı zamanda bina çevreleri, parklar, otoparklar gibi farklı alanlar için de LED solar aydınlatma tercih edilebilir. Aydınlatmada en üstün teknolojiyi sunan ürünler hızlı şarj olabilme, uzaktan kontrol edilme gibi özelliklere de sahiptir.

  Sokak Lambası Armatürleri

  Pelsan sokak armatürü seçenekleri; renk sıcaklığı, lümen değerleri ve çalışma ömrü gibi özellikleri sayesinde kullanıcılara avantaj sağlar. 62 bin saat olan çalışma ömrü sunan modeller, uzun yıllar kesintisiz aydınlatma sağlar. Ürünlerin driver ömrü ise daha yüksektir. Yüksek renk sıcaklığı ve lümen değeri de aydınlatmanın istenilen kalitede olmasına yardımcı olur.

  Spot armatürlerin sahip olduğu standartlar; TSE, CE, LE ve EAC olarak sıralanabilir. Bu standartların gerektirdiği özelliklerin test aşamasında kontrol edilmesi sayesinde her zaman güvenli bir kullanım olanağı elde edilebilir.

  Sokak Direk Lambası Fiyatları

  Sokak direk lambası fiyatlarında en uygun seçeneklerden satışa sunulan ürünler, uzun kullanım ömrüyle de tasarruf sağlar. Sık sık lamba değişimi yapmaya gerek kalmadan kaliteli aydınlatma sistemlerini kullanmaya devam edebilirsiniz. Seçiminizi yaparken tercih ettiğiniz modelin kullanım alanına uygun güç seviyesine sahip olmasına dikkat etmelisiniz. Öte yandan tasarımsal detaylar yönüyle de ürünü değerlendirmek gerekir. Farklı kullanım alanları için modellerden istediğiniz sayıda sipariş verebilirsiniz. Dilerseniz exproof LED projektör, sigorta kutuları gibi farklı ürünleri de Mutel’den satın alabilirsiniz.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.