Menü
 • menu
  Üye Girişi
  Şifremi Unuttum
  Kayıt Ol
  veya
  Sepetim
  Filtre
  Kategoriler
  {{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
  {{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
  Marka
  Model
  {{ FILTER.NAME }}
  Fiyat
  {{ SELECTED.TEXT }} ×
  Seçili Filtreler
  Görünüm :
  Toplam 380 ürün bulunmaktadır.

  Ev ve Ofis Aydınlatması Ürünleri 2024

  Dijital dünyanın ergonomik aydınlatması Mutel, Ev Ofis Aydınlatma Sistemlerinde!

  Ev ofis aydınlatma, mekânlara konfor, ergonomi ve huzuru getiriyor. Hem estetik hem de fonksiyonel açıdan önemli olan ev ve ofis aydınlatma sistemleri, sizlere harika bir mekân atmosferi sunabilir ya da sağlığınızı etkileyen problemleri, minimuma indirgeyebilir.

  Böylelikle, mimari konseptlerde ilk dikkat edilmesi gereken sistem, doğru aydınlatmanın seçilmesidir.

  Sizler İçin En Doğru Aydınlatma Seçenekleri Mutel

  Ev ve ofislerde doğru aydınlatma seçimi, mekân atmosferi oluşturmak, aydınlanma ihtiyacınızı karşılamak ve enerji tasarrufu sağlamanız açısından oldukça önemlidir.

  Modern tasarım estetiği, düşük enerji tüketimi ve yüksek performans sunan Mutel ev ofis aydınlatma sistemleri, ev içerisindeki huzuru, görsel konforu ve tasarrufu, ofis ortamında ise çalışma verimini sizlere sağlıyor.

  Tüm aydınlatma sistemleri; soğuk, nötr ve sıcak olmak üzere farklı aydınlatma seçenekleri sunuyor.  Sıcak ışık konfor ve rahatlığınıza hitap ederken nötr olan beyaz ışık, optimum parlaklığı banyo ve mutfaklarınıza yansıtıyor. 

  Soğuk Işık ise mavi ve beyazımsı yaydığı ışık ile ofis ortamlarında üretkenliğinizi arttırıyor. Ev ve ofis ortamlarında tercih edebileceğiniz aydınlatma modelleri birçok dünya markası ile fırsat adresiniz Mutel’ de.

  Ergonomik Yaşam İçin Ev Ofis Aydınlatma Modelleri

  Aydınlatma teknolojileri, muazzam seçenekleri ev ve ofislerinize taşıyor. İdeal aydınlatma, evlerinizin genel atmosferini değiştirecek ve iş ortamlarınızda ise verimliliğinizi arttıracaktır.

  Sıva Altı Led Spot, tavan ya da duvar yüzeylerinin içine entegre edilen led lamba çeşitlerinden oluşur. Uzun ömürlü, estetik ve enerji tasarrufuna sahip avantajları ile ortamlarda modern ve şık bir görünüm yakalamanızı sağlar.

  Sıva altı led spotlar, ev ve ofislerde sıklıkla kullanılır. Dekoratif nesnelerin aydınlatılması, vitrinler,  mutfak, koridor ve banyolar çok yönlü ve çevre dostu sıvı altı led spotlar ile harika bir görünüm kazanacak. Pelsan Sıva Altı Led Spot mekânlarınıza adeta bambaşka bir renk katacak.

  Mimari Led Spot, iç mekânlarda kullanılan farklı renk ve şık tasarımlı küçük LED lambalardan oluşuyor. Gömme ışık, ofis tavan aydınlatma ya da yüzeylere monte edilerek dekorasyon amaçlı ışıklandırmalar sağlıyor. Ayrıca, kolay bakım ve değişim olanağı sunuyor. 

  Mimari led spotlar, mağaza, otel, restoran gibi ticari alanlarda kullanılırken salon, mutfak ve banyolarınıza da şık bir görüntü kazandırıyor.

  Ofis LED aydınlatma modelleri arasında sıklıkla tercih edebileceğiniz Ray Spotlar, aydınlatma armatürleri özel türlerindendir. İhtiyacınıza göre konumlandıracağınız esnek sistem, düşük enerji tüketimi ve yüksek verimliliği ile ticari işletmeler için popüler bir aydınlatma seçeneğidir. 

  Az bakım gerektirmesi ve modern bir görünüme sahip olması sayesinde, imajını yükseltmek isteyen galeri, mağaza, sergi ve ofislerde popüler bir kullanım ağı sunar.

  Neon Ledler ise geniş renk seçenekli ve uzun ömürlü kullanım sunan esnek Işık kaynaklarıdır. Otomobil aydınlatma, yol işaretleri, ışıklı tabelalar ve dekoratif unsurlarda kullanılarak neon lambalara oranla daha konforlu ve verimlidir.

  wallwasher led, iç mekânlarınızdaki duvarlara yatay olarak yerleştirilen led ışık kaynağıdır. wallwasher aydınlatma hoş görselliği yakalamak isteyen otel, galeri ve tiyatro gibi etkinlik alanlarına da ev sahipliği yapıyor.

  Ofis, iş ve mekân dekorasyonlarında tasarımcı ve mimarlar tarafından sıklıkla kullanılarak derinlik ve hacim hissi, atmosferik aydınlatma gibi amaçlarla görsel çekicilik oluşturmak için kullanılıyor.

  Bu LED aydınlatma armatürleri, duvarların bir bölümü ya da tamamını aydınlatarak restoran, giriş lobileri ve mağazalarda sıklıkla tercih ediliyor.

  RGB wallwasher ise RGB ledler ile donatılmış aydınlatma türüdür. Farklı renk seçenekleri ile dekoratif, enerjik ve canlı bir etki yaratır. 

  Pürüzsüz renk geçişleri, birçok renk seçeneği, suya dayanıklı ve çevre dostu seçenekleri ile özel etkinlik, sahne performansları, bar ve eğlence mekânlarında kullanılabiliyor. Bullet teknolojisi, uzaktan kumanda ile parlaklık ve renk ayarı seçeneklerini de sizlerle buluşturuyor.

  Ev ve Ofis aydınlatma sistemlerinin yanı sıra, grup priz ve kablolu grup priz modelleri ile de ortamların kablo karmaşasına son veren Mutel seçenekleri ile tanışmak sizleri doğru aydınlatacak!

  Uygun aydınlatma için aydınlatmada fark yaratan Mutel ile tanışma vakti.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.