Menü
 • menu
  Üye Girişi
  Şifremi Unuttum
  Kayıt Ol
  veya
  Sepetim
  Filtre
  Kategoriler
  {{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
  {{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
  Marka
  Model
  {{ FILTER.NAME }}
  Fiyat
  {{ SELECTED.TEXT }} ×
  Seçili Filtreler
  Görünüm :
  Toplam 173 ürün bulunmaktadır.

  Projektör Lamba Çeşitleri

  Projektör, sözlük ifadesi ile ışıldak olarak geçen, belirli bir yöntemde, ışık demetinin yaklaşık paralel ışınlarını, etkili bir şekilde gösteren ve çevresine yansıtan ve genellikle, çevresinde döndürülebilir olarak tasarlanmış aygıtlara, cihazlara verilen addır.

  Projektörler Hangi Amaçla Kullanılır?

  Kullanım alanı oldukça geniş olan projektör cihazları, uzak alanları ve gözle görülmeyen nesneleri görüntülemek, belli bir hedefi aydınlatmak için kullanılmaktadırlar. Bu cihazların asıl amacı geniş alanları aydınlatmaktır.

  Projektör Cihazlarının Kullanım Alanları Nelerdir?

  Projektörlerin kullanım alanları oldukça geniştir. Binalarda, iş yerlerinin dış mekânlarında ışığı yaymak, dış alanları görüntülemek, ışıklandırma yapmak amacıyla kullanılan projektör cihazlarından; ceza ve tutuk evlerinde, sosyal alanlarda, hava limanlarında, tren yollarında ve benzeri alanlarda, hem aydınlatma hem de kontrol amaçlı kullanılmaktadırlar.

  Bunun yanında işaretleşme amacıyla da faydalanılan araçlardır. Projektör lambalardan itfaiye araçlarında da, müdahale sırasında faydalanılmaktadır. Meydanlarda, bina çevresinde, parklarda, stadyumlarda, sokak ve parklarda, bu aydınlatıcıların kullanımı tercih edilmektedir.

  Kullanım alanı oldukça yaygın olan projektör lambalar için doğru noktalardan alışveriş yaparak, ürün performansını kaliteli kılabilirsiniz. Bu noktada, Mutel, Pelsan ve Inoled gibi isimlerle bu cihazları satışa sunarak sizlere yardımcı olmaktadır. Geniş kullanım alanına sahip bu cihazların, farklı model ve özelliklerde sunulan seçeneklerini, uygun fiyatlarla Mutel alışveriş notalarından ya da online olarak tercih edebilirsiniz.

  Projektör Lambalar Nasıl Kullanılmalıdır?

  Projektör lamba cihazları, kullanılacak alanda zeminden çok daha yüksek bir alana monte edilmelidir. Böylece çok daha geniş alanları aydınlatacaktır. Bu aydınlatmalarda şebekeden bağımsız elektrik üreticileri kullanılmaktadır. Kolay kullanılabilir ve yüksek performans gücü ile tasarlanan projektör modelleri için Mutel’in alışveriş sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

  Mutel Projektör Çeşitleri Nelerdir?

  Mutel çatısı altında Pelsan ya da Inoled gibi markaların, farklı model ve özellikleri ile satışa sunulmuş projektör aydınlatma ürünlerini tercih edebilirsiniz. Peki Mutel projektör lamba çeşitleri nelerdir?Mutel iki faklı markanın, farklı modellerle ürettiği projektör cihazlarını satışa sunmaktadır.

  Mutel’de satışa sunulan projektör seçenekleri, led projektörler, yüksek güçlü led projektörler, metal halide projektör seçenekleri, sodyum buharlı projektörler olarak farklı içeriklere sahip çeşitlilikle bulunmaktadır. Hem performans gücü hem de uzun vadede kaliteli kullanım sağlayabileceğiniz ürünler olarak siz de ihtiyacınız olan modeli Mutel ile temin edebilirsiniz.

  Ledli Projektör Çeşitleri ve Özellikleri:

  Mutel’de tercih edebileceğiniz ledli projektör seçenekleri olarak, darbe dayanıklı, temperli camlı Pelsan Lecto 111284 modelini tercih edebilirsiniz. Bu ürün alüminyum ekstrüzyon gövdeye sahip, aydınlatma ihtiyacı duyulan tüm iç ve dış mekânlarda kullanılabilir bir üründür.

  Pelsan Franko IP 65 amper IP led projektör  108166, Pelsan Frank Radar sensörlü 50W 6500K IP 65 led projektör, Pelsan Cruzo IP66 led projektör, Inoled IP 40 ssensörlü led projektör, İnoled IP65 sarı led projektörler ve daha pek çok fazlası, tercih edebileceğiniz seçeneklerden yalnızca birkaçıdır.

  Yüksek Led Projektör Çeşitleri ve Özellikleri :

  Bu projektörlerde Pelsan’ın 300W mini projektör cihazı,, 400W, 500W, 800W, 1000W gibi farklı perfrmansta ürünlerini tercih edebilirsiniz. Bu seçenekler arasında yer alan Pelsan Cruz 800W 5700K IP66 saha aydınlatması üretilmiştir. Pelsan Cruz 300W IP66, 500W IP66 gibi seçenekleri tercih edebileceğiniz seçenekler arsındadır.

  Mutel Metal Halide Projektör Çeşitleri ve Özellikleri:

  Pelsan Levled 150W IP66 dar açılı projektör, pek çok alanda kullanılabilir olan beyaz ışıklı Pelsan olimpiad 100W IP65, Pelsan Yeno IP65 iç ve dış tüm aydınlatmalarda kullanabileceğiniz seçenekler arasındadır.

  Sodyum Buharlı Projektör Çeşitleri ve Özellikleri:

  Pelsan Yen 400W IP65 Sodyum Buharlı projektörler, yüksek geçirgenliğe sahip, simetrik ışık dağılımı özelliğinde, ısı ve darbeye karşı dayanıklı bir üründür. Pelsan Olimpiad 1000W, Pelsan Yeno 250W IP65 sdyum buharlı projektör tercih edebileceğiniz seçenekler arasındadır.

  Mutel sadece aydınlatma cihazı için değil, tamamlayıcı ürünler için de güvenle tercih edebileceğiniz bir alışveriş ağı olarak sizlere yardımcı olmaktadır. Sadece aydınlatıcılar için değil, lambaların çalışması sırasında akımı ve gerilimi belli bir aralıkta tutarak, lambanın olması gereken performans kalitesinde çalışmasını ve uzun süre kullanılmasını sağlayan balast seçenekleri için de yine Mutel’i ziyaret edebilirsiniz.

  Mutel’de yer alan, Y.B metal hâlinde balastlar, Y.B sodyum buharlı balastlar, silver floresent balast seçenekleri ve elektronik balast seçenekleri tercih edebileceğiniz önemli tamamlayıcı parçalardır.

  Mutel Projektör Fiyatları Ne Kadar?

  Pelsan ve Inolad gibi sektör içerisinde önemli bir yere sahip olan markaların satışını sunan Mutel, projektör cihazı fiyatları bütçenizi düşünerek değerlendirilmiştir. Uygun değerlerde projektör fiyatları için siz de Mutel’i ziyaret edebilir, ihtiyacınız olan ürünleri tercih edebilirsiniz.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.