Menü
menu
Üye Girişi
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
veya
Sepetim
Kategorinin Öne Çıkan Markaları
Filtre
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
{{ SELECTED.TEXT }} ×
Seçili Filtreler
Görünüm :

Hensel Modüler Pano Çeşitleri

Modüler pano, elektrik dağıtımı amacıyla kullanılan ve bu işlemi daha güvenli hale getiren sistemlerdir. Bu panolar; fabrikalarda, otellerde, hastanelerde ve daha pek çok alanda kullanılabilir. Pano üzerinden elektrik sistemi kontrol edilebilir. Kontrolün tek bir noktadan yapılabilmesi güvenlik açısından fayda sağlar.

Panolar, standart ölçülere sahip profillerden oluşan bir kutu görünümündedir. Kullanım alanına göre farklı ölçü ve tasarım seçenekleri vardır. Dağıtım hacmi genişledikçe panoların hacmi de artar. Hensel modüler dağıtım panosu, piyasada kalitesine en fazla güvenilen model seçeneklerinden biridir. Hensel modellerine, Mutel güvencesiyle sahip olabilir ve problemsiz bir kullanım şansı elde edebilirsiniz.

Modüler Pano Özellikleri

Modüler pano seçenekleri arasında farklı ölçülere sahip olanlar vardır. Ölçü seçenekleri şu şekilde sıralanabilir:

  • 300x300x170
  • 450x300x170

Ürünlerde dikkat çeken özelliklerden biri yüksek koruma derecesidir. Alev iletkenliği olmayan özel yapısı sayesinde yangın sırasında panonun tutuşması gibi bir durum söz konusu olmaz. Ürünlerde halojen ve silikon gibi malzemeler yer almaz. Güneşe karşı dayanıklı yapıda olan panolar, kullanım alanlarında kolay kolay hasara uğramaz.

Panolar yüksek seviyede kalite sunan polikarbonat malzemeden üretilir. Bu malzeme korunaklı olmayan dış ortamlar için bile uygundur. Korozyona karşı yüksek dayanım gösteren panolar, her zaman ilk günkü kalitesini korumaya devam eder.

Modüler Pano Nerelerde Kullanılır?

Modüler panolara her yerde rastlamak mümkündür. Panolar, bir dağıtıcı işlevi görür. Panonun içerisine sinyal lambaları, kontrol düğmeleri gibi önemli parçalar yerleştirilir. Ayrıca sigortalar da pano içerisinde bulunmalıdır.

Elektrik tertibatının pano içerisinde gizlenmesi, dışarıdan gelecek tehlikelerden korunma anlamında faydalıdır. Panolar, sıvı teması olmayacak yükseklikteki duvarlara monte edilmelidir. Montaj işlemleri ve elektrik tertibatının kurulması gibi süreçlerde kesinlikle profesyonel kişiler görev almalıdır. 

Modüler Pano Fiyatları

Dağıtım panosu fiyatlarında uygun seçenekler sunan Mutel, elektrik sistemini problemsiz bir şekilde kurma noktasında en büyük yardımcınızdır. Kaliteli panolardan uygun sayıda satın alabilirsiniz. Mutel’de sigorta kutuları, buat gibi elektrik sisteminde kullanılan farklı malzemeleri de bulabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.