Menü
 • menu
  Üye Girişi
  Şifremi Unuttum
  Kayıt Ol
  veya
  Sepetim
  Filtre
  Kategoriler
  {{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
  {{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
  Marka
  Model
  {{ FILTER.NAME }}
  Fiyat
  {{ SELECTED.TEXT }} ×
  Seçili Filtreler
  Görünüm :
  Toplam 90 ürün bulunmaktadır.

  Led Panel Armatür Modelleri

  Modern ve enerji tasarruflu LED panel armatürleri Mutel’ de!

  LED panel armatür, yüksek ışık verimi sağlarken düşük enerji tüketimi ile de sizlere çevre dostu bir seçenek sunuyor.

  Led panel aydınlatma cihazları ihtiyacınız olan her ortamda güvenle kullanılabiliyor. Özellikle ev, ofis, fabrika, mağaza, okul ve hastane gibi mekânlarda sıklıkla tercih ediliyor.

  LED teknolojisi sayesinde, az ısı üretimi sağladığından enerji kaybı minimum oranda yaşanır. Yüksek verimlilik ve düşük enerji tüketimi sebebiyle, faturalarınızda önemli bir ölçüde tasarruf sağlar. Ayrıca, bakım maliyetlerini düşüren kaliteli ve uzun ömürlü bir kullanım sağlar.

  Led panel armatürlerinin birçok avantajının yanında, homojen ışık dağılımına sahip olması ortamdaki aydınlanmanın dengeli olmasını sağlıyor. Bu özelliği ile göz yorulma, baş ağrısı gibi sağlığınızı etkileyecek unsurları da ortadan kaldırıyor. 

  Led panel cihazı ayarlanabilir ışık şiddetine sahip olduğundan ihtiyacınıza yönelik bir aydınlanma seçeneği sizlerle buluşturur.

  Led Teknolojisi İle Aydınlatma İhtiyaçlarına Uygun Çözümler

  Ofis led aydınlatma çalışanların üretkenliği ve sağlığı için oldukça önemlidir. Ofislerde doğru aydınlatma kullanarak ortamın stres oranını azaltır ve daha konforlu bir çalışma alanı oluşturabilirsiniz. 

  Mimari ofis armatürleri ise ofislerinde modern bir havayı tercih edenlere hitap ediyor. Ofislerdeki estetik görünüm, göz alıcı tasarım, şekil ve çarpıcı renkler sayesinde, mimari ofis armatürleri ile aydınlatma da kolaylık sağlanıyor. Mimari armatürler; sıva üstü, sıva altı ya da gömme seçenekler ile sizlere sunuluyor.

  Sıva altı ofis armatürleri tavana monte edilen özel yapısıyla, ofis ortamlarına modern bir görünüm kazandırır. Bu armatürler, minimalist ve temiz bir görünüm yakalamak isteyenlerin ilk tercihi. Sıva altı armatürler, ofislerin aydınlanma ihtiyacına göre birçok farklı şekil ve boyutta üretilebilir.

  Sıva üstü ofis armatürleri, geleneksel görünümden hoşlananlara sunulan özel bir seçenektir. Bu armatürler, tavana monte edilerek mekân yüksekliğini daha fazla arttırmak için kullanılır. Çalışma ortamlarınızın atmosferini farklı renk ve ışık sıcaklığı sunan armatürler ile zenginleştirebilirsiniz.

  60x60 sıva üstü led panel, ofislerde yaygın olarak tercih edilen bir armatür türüdür. Sağladığı yüksek verimlilik sayesinde, enerji tasarrufu yapmanızı sağlar. 

  60x60 led panel, uzun ömürlü bir kullanım sunduğundan sık aralıklarda bakım ve onarım işlemleri gerektirmez. Sıva üstü ofis led lamba gün ışığı, doğal beyaz ışık ve sıcak beyaz ışık seçeneklerine sahip olup tercihlerinize göre uygun bir model seçimi imkânı sizlere sunar. 

  Son olarak gömme ofis lambası, minimal görünümü sevenler için tasarlanıyor. Genelde tezgâh ya da masa üzerine monte edilerek aydınlanma ihtiyacınızı farklı şekil ve boyutlarda karşılıyor. 

  Led panel armatür seçeneklerinizi belirlerken aydınlatma ihtiyacı, kullanım amacı ofis boyası, boyutu ve tavan yükseklikleri göz önünde bulundurulmalıdır.

  Aydınlatma ihtiyaçlarınıza en ideal çözümler Mutel led panel armatürleri kategorimizde sizleri bekliyor.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.