Menü
 • menu
  Üye Girişi
  Şifremi Unuttum
  Kayıt Ol
  veya
  Sepetim
  Filtre
  Kategoriler
  {{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
  {{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
  Marka
  Model
  {{ FILTER.NAME }}
  Fiyat
  {{ SELECTED.TEXT }} ×
  Seçili Filtreler

  Exproof Yol ve Cadde Armatürleri

  Mutel Elektrik (mutel.com), endüstriyel alanda ihtiyaç duyulan pek çok ürünü orijinal ve garantili olarak kullanıcının beğenisine sunuyor. Özellikle endüstriyel armatür alanında Türkiye’nin en çok rağbet gören markalarını bir araya getiren Mutel, exproof cadde ve yol aydınlatması konusunda da alıcılara birçok seçenek sunuyor. 

  Kazan dairesi, petrol kimya, boya tesisleri, liman ve tersaneler, akaryakıt istasyonları, hububat siloları, ilaç fabrikaları, ağır sanayi ve endüstriyel mutfak gibi alanlarda kullanılması zaruri bir ihtiyaç haline dönüşen exproof cadde aydınlatması çeşitleri marka garantisi ile satılıyor. 

  Gaz patlaması koruması ve toz patlama koruması ile üretilen exproof armatürler, sadece kapalı alanlarda değil açık alanların aydınlatmasında da tercih ediliyor. Bu gibi durumlarda ise tercih edilen armatür modellerinin başında exproof zone 1 led etanj armatür çeşitleri geliyor. 

  Exproof Yol ve Cadde Armatürleri Nerelerde Kullanılır ?

  Patlamaya karşı korunaklı olarak üretilen exproof armatür modelleri aynı zamanda etanj yani su ve nem geçirmez özellikleri ile güçlendiriliyor. Böylelikle ortamın risk etkenlerinden korunan armatürler, uzun süre kullanılmakla birlikte yüksek bir güvenlik önlemi de almış oluyor. 

  Exproof yol aydınlatması çeşitlerinde kullanılan armatürlerde genellikle alüminyum gövde, yüksek korozyon ve darbe dayanıklılığı öne çıkıyor. Hali hazırda floresan lambalara göre birçok avantajı bünyesinde barındıran led aydınlatma sistemleri, exproof yol aydınlatma armatürleri ile avantajlarını bir kat daha fazlalaştırıyor. 

  Ev ve ofis aydınlatma, endüstriyel aydınlatma, şalt ürünleri, kablolar, buat ve sigorta kutuları gibi aydınlatmaya dair ihtiyaç duyulabilecek yüzlerce çeşit ürünü bünyesinde toplayan Mutel Elektrik kullanıcısına iyi bir alışveriş deneyimi sunuyor.

  Türkiye’nin en çok tercih edilen markalarını bünyesinde bir araya getiren firmanın internet sitesinde satışa sunulan tüm armatür çeşitlerinin özellikleri görülebiliyor. Ekonomik açıdan oldukça kıymetli olan ve oluşabilecek aksaklıkların büyük kayıplara neden olabileceği alanlarda kullanılan exproof aydınlatma ürünleri uluslararası standartlara uygun biçimde müşterilerine sunuluyor. 

  Ip seviyesi, renk sıcaklığı (K), ışık akısı, çalışma ömrü, güç, ışık açısı, darbe dayanıklılığı, cam özelliği, gövde, çalışma sıcaklığı, çalışma voltajı, crı ve ürün kodu gibi armatüre ait birçok bilgi satın alınmadan önce internet sitesi üzerinden görüntülenebiliyor. Ayrıca ürünlerin uluslar arası standartlarda üretildiğine dair CE, EAC, LED ve ATEX belgeleri de yine sayfa üzerinden kontrol edilebiliyor. 
  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.