Menü
 • menu
  Üye Girişi
  Şifremi Unuttum
  Kayıt Ol
  veya
  Sepetim
  Filtre
  Kategoriler
  {{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
  {{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
  Marka
  Model
  {{ FILTER.NAME }}
  Fiyat
  {{ SELECTED.TEXT }} ×
  Seçili Filtreler

  Kullanışlı Radar Sensör Lamba Çeşitleri

  Günün özellikle karanlık saatlerinde aydınlatmaya ihtiyacınız olur. Aydınlatma ürünleri, güvenliğinizi sağlarken, geç saatlerinizi de verimli geçirebilmenizi sağlar. Radar sensörlü hareket sensörü de bu ürünler içinde popüler olanlardandır. İç ve dış mekanlarda ışıklandırmada rol oynayan radar sensörlü armatür,  canlıların hareketlerini algılar. Sadece hareket esnasında çalışan ürünler, bu özelliği ile tasarruflu ve bütçe dostu ürünlerdir.

  Farklı markalar tarafından üretilen ürünlerin sunduğu özellikler de değişiklik gösterir. Böylece kullanıcılar, beklentileri ve ihtiyaçları doğrultusunda seçimler yapabilir. Gereksiz enerji harcamasını önleyen bu tasarımlar, doğa ve bütçe dostudur. Düğmeye basmanıza gerek kalamadan çalışması ile ürünlerin kullanımı oldukça konforlu hale gelir. Pratik ve rahat bir kullanım deneyimi yaşayabileceğiniz kullanışlı ve tasarruflu modelleri, Mutel Elektrik üzerinden inceleyebilirsiniz.

  Radar Sensörlü Lamba Özellikleri

  Radar sensör özellikleri, her bir çeşide göre farklılıklara sahiptir. Kullanım alanına ve koşullarına göre modellerin özellikleri değişir. Dış mekan için tasarlanan ürünler, olumsuz hava koşullarına, suya ve neme karşı dayanıklı olmalıdır. Kapalı alanlarda ise uzun süre hareket algılamamasına rağmen radarlı hareket sensörü sayesinde dakikalarca aydınlık verir.

  Radar sensörlü ampul; apartman girişi, dış kapı, apartman içi, balkon gibi ortamlarda sıklıkla tercih edilir. Son teknolojiler ile tasarlanan bu ürünler, kaliteli yapısı ve düşük maliyetli olması ile dikkat çeker. LED teknolojisi ile üretilen ampuller kendi içinde 20 W, 17 W, 10 W gibi çeşitlere ayrılır. Farklı birimlerde enerji harcayan tasarımlar da mevcuttur. 10 watt ampuller genellikle ev içi ya da kapı önlerinde kullanılır. 20 W ve 17 W ise güçlü aydınlatmaya ihtiyaç duyulan ortamlar için uygundur.

  Geniş alanlarda sıklıkla tercih edilen radar sensörlü lamba, gereksiz elektrik kullanımını önlemesi ile çevre dostudur. Aynı zamanda az enerji harcamasıyla da bütçenizi de korur. Karanlıkta düğme aramak gibi bir durumla da uğraşmanıza gerek kalmadan sizi ışıklandırır. Böylece konforlu ve pratik bir kullanıma sahip olabilirsiniz. Sizi yormayan ürünler, karanlık saatlerde de özgürce hareket etmenizi sağlar. Fonksiyonel ve kaliteli bu aydınlatma modellerine Mutel Elektrik üzerinden göz gezdirebilirsiniz.

  Bütçenize Uygun Radar Sensör Fiyatları

  Radar sensör fiyatları, özelliklerine göre farklılık gösterir. Hareket sensörü fiyatlarının belirlenmesinde bu modellerin sahip oldukları özellik ve avantajlar dikkate alınır. Markalar tasarladığı ürünlerde performans ve imkanları değerlendirilir. Bir hareket sensörlü ampulde olması gereken tüm özellikleri bir arada bulabileceğiniz ampullerle her alanda beklentilerinizi karşılayabilirsiniz.

  Farklı çeşit ve büyüklüklere sahip olan ürünleri, ihtiyacınıza göre seçebilirsiniz. Ürün çeşitliliği sayesinde size uygun olan sensörü kolaylıkla bulabilirsiniz. Her alanda kullanıma uygun ürün çeşitleri satışa sunulur. Apartman, koridor, kapı önü gibi aydınlatmaya ihtiyaç duyulan alanlarda kullanılan sensör ampuller, günümüzün en popüler modelleridir.

  Kapı açılışı, yürüyüş gibi faktörleri radarı ile hızlı bir şekilde algılayan ve aydınlatma sağlayan ürünler metal halide ampul olarak satılır. Sunduğu her imkanla size konforlu bir kullanım vadeden radar hareket sensörünü ihtiyacınız olan her alanda kullanabilirsiniz. Bu ürünlerle elektrik tasarrufu da yapabilirsiniz. Hem bütçenizi hem de doğayı koruyabileceğiniz ürünler farklı alanlarda kullanılmak üzere pek çok alternatife sahiptir. Kaliteli ve ekonomik radar sensörlü armatürlere online alışverişin güvenilir Mutel Elektrik adresi üzerinden kolayca sahip olabilirsiniz.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.