Menü
 • menu
  Üye Girişi
  Şifremi Unuttum
  Kayıt Ol
  veya
  Sepetim
  Filtre
  Kategoriler
  {{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
  {{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
  Marka
  Model
  {{ FILTER.NAME }}
  Fiyat
  {{ SELECTED.TEXT }} ×
  Seçili Filtreler
  Görünüm :

  Pelsan Exproof Led Projektör Çeşitleri

  Exproof LED projektör, patlama riskini azaltan ve geniş alanlarda kaliteli aydınlatma sağlayan bir üründür. Bu ürün Zone 1 ve Zone 2 olarak sınıflandırılan alanlarda kullanılır. Yüksek patlama olasılığına sahip alanlar, Zone 1 olarak adlandırılır.  Zone 2 bölgelerinde ise her ne kadar patlama ihtimali az olsa da gaz ve buhar kaynaklı patlamalar yaşanabilir. Özellikle kazan daireleri Zone 2 sınıflandırmasına uygundur.

  LED projektörler kalite yönüyle de dikkat çeken ürünlerdir. Dayanıklı malzeme kullanılarak üretilen ürünlerde temperli cam kullanılır. Alüminyum gövde yapısı, dayanıklılığı artıran önemli unsurlardan biridir. Ürünlerin yüksek kalite standartlarını taşıdıkları; CE, ATEX gibi belgelere sahip olmalarından anlaşılır.

  Exproof LED Projektör Çeşitleri

  LED endüstriyel armatür modelleri arasında 50, 75, 100W gibi farklı seçenekler vardır. Darbelere ve yüksek korozyona karşı her zaman dayanıklılık gösteren ürünler, güçlü aydınlatma özellikleri ile de ihtiyacı karşılar. Toz, gaz patlama koruması sağlayan projektörler, yangınların yaşanma ihtimalini büyük ölçüde azaltır.

  Ürünlerin lümen değerleri 5000 ve 32 bin arasında değişiklik gösterir. LED projektör tercih ettiğiniz takdirde tasarruflu bir kullanım olanağı da elde edersiniz. Montaj alanı olarak tavanları ve duvarları tercih edebilirsiniz. Projektörün ayarını doğru şekilde yaptığınız takdirde ışık seviyesi istediğiniz gibi olur. Döner braket özelliği taşıyan modeller sayesinde istediğiniz ayarlamaları yapmanız daha kolay olur.

  Exproof LED Projektör Fiyatları

  Exproof projektör fiyatlarının uygun seviyelerde olması ve cazip fırsatlarla sunulması sayesinde istediğiniz ürünü satın alabilirsiniz. Birden çok alanda böyle bir ürüne ihtiyacınız varsa uygun fiyatlar size avantaj sağlar. Exproof LED projektör fiyatları, model ve özelliklere göre değişiklik gösterir. Kullanım alanının aydınlatma ihtiyacına göre hangi modeli tercih edeceğinize karar verebilirsiniz. Aynı zamanda kullanım alanında yapılan iş de hangi modeli seçeceğiniz konusunda karar vermenize yardımcı olur.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.