Menü
 • menu
  Üye Girişi
  Şifremi Unuttum
  Kayıt Ol
  veya
  Sepetim
  Filtre
  Kategoriler
  {{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
  {{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
  Marka
  Model
  {{ FILTER.NAME }}
  Fiyat
  {{ SELECTED.TEXT }} ×
  Seçili Filtreler
  Görünüm :
  Toplam 123 ürün bulunmaktadır.

  Sensörlü Aydınlatma Çeşitleri

  Fiziksel bir hareketlenme sonucu, sinyali enerji alanından, elektrik alanına dönüştürmeye yarayan cihazlara sensör adı verilmektedir. Sensörler, ortam koşullarında ve başka bir cihazın durumunda algılanan tüm bilgileri, başka cihazlara kaydederek iletmektedir.

  Sensörler farklı çeşitlere sahip cihazlardır. Sıcaklık sensörü, yaklaşım sensörü, ultrasonik sensör, basınç sensörü ve ışık sensörü gibi çeşitli sensörler bulunmaktadır. Bu sensörler içerisinde hareket sensörü kullanım alanı geniş cihazlardandır.

  Hareket Sensörü Nedir?

  Basit bir ifade ile hareket sensörü, bulunduğu alandaki hareketleri algılamak üzere geliştirilmiş cihazlardır. Bu cihazlar hareketi algıladıktan sonra bağlı bulundukları sistemi uyararak, sistemin programlandığı işlevin, yerine getirilmesini sağlar.

  Hareket Sensörünün Kullanım Alanları Nelerdir?

  Hareket algılayıcı sensörler, iç ve dış mekân aydınlatma armatürlerinin kontrolleri, güvenlik kameraları, alarm sistemleri iklimlendirme kontrolü, IoT uygulamaları, oyun konsolları, sanal gerçeklik sistemleri, dronelar gibi sistemlerde de hareket sensörleri bulunmaktadır. Ancak ev ve iş yeri güvenliği için kullanılan hareket sensörleri çok daha gelişmiş sistemlerdir.

  Ev ve iş yerlerinde, binalarda, sokaklarda kullanılan hareket sensörlü lamba, led sensörlü tavan armatürü, dış mekân hareket sensörü gibi otomatik lamba sensörü ve çeşitleri ile beraber daha pek çok ürünü Mutel güvencesi ile Pelsan, Steinel, Nade gibi markaların uygun fiyatlandırmaları ile temin edebilirsiniz.

  Sensör Aydınlatma Ürünleri Nelerdir?

  Sensörlü aydınlatma ürünleri kategorisinde, çeşitli ürün seçeneklerini sunan Mutel’in, alışveriş noktalarını ve sahalarını inceleyebilirsiniz. Hareket sensörleri, sensörlü led armatürler, radar sensörlü armatürler ve led panel seçenekleri için Mutel’i ziyaret edebilirsiniz.

  Mutel Sensörlü Led Armatürler Çeşitleri Nelerdir?

  Mutel’in, Sensörlü Led Armatürlü ürün kategorisinde Nadel marka ürün seçeneklerini, farklı özellikleri ile temin edebilirsiniz. Nadel’e ait ürünlerden biri olan 180 derece 3 hareket sensörlü armatür, acil aydınlatma sensörü, özellikli opal cam ile göz yormayan bir niteliğe sahiptir.  Pelsan largo radar sensörlü etanj armatür, Nade Krom 360 derece hareket sensörlü tavan armatürü, Nadel 110 derece hareket sensörlü led’li duvar amatürü, tercih edebileceğiniz ürün seçenekleri arasındadır.

  Mutel Hareket Sensörü Çeşitleri Nelerdir?

  Pelsan sıva altı tavan sensörü, IP20 mesafe ayarlama özelliği, aydınlık ve zaman ayarlama özelliği ile tercih edebileceğiniz seçenekler arasındadır. Nade 360 derece sensör, duvar, alçıpan, cam vb. arkasından dalgalama yapma özelliğine sahiptir. Polimer enjeksiyon gövde, armatür içi ve dışı uygulamalar için tercih edilen radar sensörlü armatürler içerisinde Pelsan’ın IP20 ürününün çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Bu sensörler içerisinde Nada’nın tavan tipi sensörlerini, 180 derece duvar tipi sensör gibi çeşitleri, farklı markalar, geniş özellik kapasiteleri ile Mutel güvencesinde temin edebilirsiniz.

  Mutel Radar Sensörlü Armatür Seçenekleri Nelerdir?

  Mutel’de, Pelsan ve Nade güvencesi ile radar sensörlü armatür modelleri arasından, ihtiyacınız olan cihazı tercih edebilirsiniz. Led aydınlatma özelliği ile daha fazla enerji tasarrufu sağlayan Nade HF Radar sensörlü, acil aydınlatma özellikli aydınlatma armatürü, tercih edebileceğiniz modeller arasındadır. Bu modelde 2 saat aydınlatma süresi, cam ve duvar arkasından algılayabilme özelliği, A sınıfı enerji tüketimi gibi önemli özellikleri bir arada bulabilirsiniz.

  Dijital kontrolü sayesinde hatasız algılama özelliği, opal cam ile göz yormayan aydınlatma, ayarlanabilir lux, mesafe özelliği ile Nade 10950 HF radar sensörlü aydınlatma armatürü, yangın merdivenleri ve kat hollerinde kullanıma uygun bir seçenektir.

  Nade 10971 HF Radar Sensörlü Acil aydınlatma özellikli Ledli aydınlatma armatürü de tercih edebileceğiniz seçenekler arasındadır.

  Mutel’de yer alan Nade, ve Pelsan sensörlü aydınlatma armatür seçenekleri, hareket sensörleri gibi Pelsan Kolaysene E27 duyulu dış aydınlatma sensörleri için, Mutel alışveriş noktalarını ziyaret edebilir, dilediğiniz ürünü performanslarını belirleyen özellikleri ile tercih edebilirsiniz.

  Mutel Hareket Sensör ve Aydınlatma Armatür Seçeneklerinin Fiyat Aralığı Nedir?

  Mutel, otomatik lamba sensörü, led panel çeşitleri, tavan sensörleri, radar sensörleri gibi tercih edebileceğiniz ürünleri, uygun fiyatlarla temin edebilmenizde sizlere yardımcı olmaktadır. Pelsan, Nade, Steinel markaları ile tercih edebileceğiniz lamba sensörü fiyatları bütçenize dost aralıklarla sizlere sunulmaktadır.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.