Menü
 • menu
  Üye Girişi
  Şifremi Unuttum
  Kayıt Ol
  veya
  Sepetim
  Filtre
  Kategoriler
  {{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
  {{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
  Marka
  Model
  {{ FILTER.NAME }}
  Fiyat
  {{ SELECTED.TEXT }} ×
  Seçili Filtreler
  Görünüm :
  Toplam 126 ürün bulunmaktadır.

  Led Projektör Çeşitleri

  Belirli bir yöntemde, ışık demetinin, yaklaşık paralel ışınlarını etkili bir şekilde göstererek yansıtan ve çevresinde döndürülebilir olarak tasarlanmış, uzak mesafeleri aydınlatabilen aygıtlara projektör adı verilmektedir.

  Projektör Çeşitleri Nelerdir?

  Projektörler farklı pek çok alanda kullanılan, kullanım alanına, sektöre göre çeşitliliği farklılık gösteren aygıtlardır. Sosyal alanlarda, limanlarda, hava limanlarında, tren yollarında, ceza ve tutuk evlerinde, bina aydınlatmalarında, sokak ve parklarda olmak üzere pek çok alanda kullanımı yaygındır. Özellikle bu saydığımız alanlarda kullanılan ışık projektörleri ise performansa dayalı ve uzun vadeli aygıtlar olarak tasarlanmaktadırlar.

  Projektör Işık Nedir?

  Çoğunlukla sokaklar, bina çevresi gibi dış mekân aydınlatmalarında kullanılan, büyük ve güçlü bir ışığa sahip olan armatürlere, projektör ışığı adı verilmektedir. Çeşitli modelleri ve içerikleri bulunan bu aydınlatıcı ürünler, uzak alanları, gözle görülmeyen nesneleri, belirli hedef alanlarını aydınlatmak için kullanılmaktadırlar.  

  Kullanım alanına göre simetrik ve asimetrik ışık dağılımına sahip olan projektör aydınlatıcılar, geniş ve dar açılara sahip projektörler, sarı ve beyaz renkte, mimari aydınlatmalar içinse çok renkli olarak tercih edilebilir ürünlerdir. Bu aydınlatma armatürleri, duvara, tavana, yere ve direklere monte edilerek kullanılabilen ürünlerdir. Bu aydınlatıcılar arasında özellikle led projektör lamba, kullanım alanı ve performansı ile sıklıkla tercih edilenler arasındadır.

  Led Projektör Nedir?

  İçerisinde düşük güçlü ışık yayma özelliği olan diyotlar, yani ledler bulunan, bir alanı aydınlatmaya yarayan özel aydınlatma cihazlarına led projektör adı verilmektedir. Bu cihazların, diğer aydınlatma cihazlarından farkı, çok daha uzun ömürlü ve tasarruflu kullanım imkânı sağlamalarıdır. Ayrıca bu ürünler çevresel etmenlere karşı daha dayanıklı olma özelliğine sahiptir.

  Voltaj aralığı 100W ve 200W olarak belirlenebilir olan led projektör lambalar, kare ve dikdörtgen gibi şekillerle tasarlanmış ürünlerdir.

  Led Projektör Lambaların Kullanım Alanları Nelerdir?

  Kullanım alanı oldukça geniş olan led projektörler, uzun mesafe aydınlatmaları, park ve bahçeler, meydanlar gibi açık alan ve otopark aydınlatmalarında, fabrikaların bahçe aydınlatmalarında, şehir meydanlarında, spor sahalarında, inşaat ve tesislerde ve daha pek çok alan ve sektörde kullanılan ürünlerdendir.

  Özellikleri ve tasarruflu kullanım imkânı, uzun süreli kullanım olanağı ile led projektör lambalar en çok tercih edilen aydınlatma armatürlerindendir.

  Led Projektör Işık Özellikleri Nelerdir?

  Pek çok çeşidi bulunan aydınlatmalar içerisinde yer alan led ışık projektörleri, avantajlı özellikleri sebebiyle tercih edilen ürünlerdir. Öncelikle bu ürünler, hem uzak hem de yakın alanları aydınlatmak üzere kullanılabilirler. Ayrıca bu ışıklar tasarruflu ışıklardır. Düşük enerji tüketimi ve yüksek performansa sahiplerdir. 100W- 200W ile tercih edilebilirler. Sabit olanları gibi taşımalı modelleri de mevcuttur. Uzun ömürlü kullanımları sayesinde, çevre dostu olan ürünlerdir. Bu modellerde kumandalı kullanım imkânı bulunur ki beli bu durum belirli mesafelerde, kişiler tarafın pratik kullanım imkânı sağlarlar.

  Led projektör lamba alımlarınızda, geniş özellik kapasitesi ile Mutel‘de satışa sunulan, Pelsan led projektör, Inoled led projektör gibi projektör çeşitleri ve markalarını inceleyebilirsiniz.

  Mutel Led Projektör Çeşitleri Nelerdir?

  Led projektör çeşitleri, yüksek güçlü led projektörler, metal halide projektörler, sodyum buharlı projektörler gibi pek çok aydınlatma cihazını, geniş çaplı özellikleri ile Mutel çatısı altında temin edebilirsiniz. Inoled ve Pelsan güvencesi ile tercih edebileceğiniz ürünler içerisinde yer alan bazı seçenekler şunlardır:

  Ria çeşitleri arasında yer alan Pelsan Ria asimetrik 180W led projektörler, Pelsan Ria simetrik led projektörler, Pelsan Ria Tünel 300 watt led projektör tercih edebileceğiniz çeşitler arasındadır.

  Pelsan ile beraber Inoled 100 watt led projektör, 50 watt led projektör, Pelsan 30 watt led projektör, 200 watt led projektör, 400 watt led projektör gibi pek çok modeli, farklı watt özellikleri ile yine Mutel çatısı altında bulabilirsiniz.

  Mutel çatısı altında yer alan led aydınlatma projektörler gibi otoparklar, şantiyeler, bina çevresi, park ve meydanlar, stadyumlar, açık otoparklar gibi alanlarda kullanıma uygun olarak tasarlanmış, güneş enerjili olarak da üretilmiş, güneş enerjili projektörler, apartman gibi alanlarda kullanıma uygun fotoselli projektör çeşitleri, Pelsan Cruz 400 watt gibi endüstriyel led projektör seçenekleri, seyyar led projektör gibi farklı projektör çeşitlerini uygun fiyatlar ve geniş kapasite özellikleri ile temin edebilirsiniz.

  Mutel Led Projektör Fiyatları Uygun mu?

  Mutel, Pelsan ve Inoled gibi güvenilir marka led ışıklandırma projektörlerinin satışında oldukça makul fiyatlandırmalar ve uygun ödeme koşullarını sizlere sunmuştur. Bu ürünler içerisinde yer alan led projektör fiyatları, 90TL ile 18.000TL bandında satışa sunulmaktadır. Teknik özellikleri ile güneş enerjili, seyyar led gibi kullanımı pratik ve uzun ömürlü olan sensörlü led projektör fiyatları, watt değerleri ile 20 watt, 200 watt, 500W led projektör fiyatları için uygun ödeme seçenekleri için siz de Mutel’in alışveriş ve ürün satış noktalarını inceleyebilirsiniz.

  Mutel’de yer alan, uzun süre ve yüksek performanslı kullanım imkânı sunan led projektör aydınlatma ürünleri ile siz de hem kaliteli hem uygun fiyatlı ürünleri, güvenilir markalar ile tercih edebilirsiniz.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.